Сайт в розробці

Сайт в розробці

Сайт в розробці

Сайт в розробці

AR платформа

AR платформа

Колір каркаса
7200 uah
  • Google Pay, Apple Pay, Mastercard, Visa, Privat24, Cash
  • При замовленні столу - безкоштовна доставка по Україні, до ваших дверей
Опис
Технічна інформація
Відгуки (0)

Ахіллове сухожилля є найбільшим і найміцнішим сухожиллям в організмі людини і зазвичай витримує дуже великі розтягуючі навантаження під час вправ, але також є одним з найбільш часто ушкоджуваних сухожиль. Травма Ахілла зустрічається у 2% населення загалом і у 7–9% людей, які займаються біговими видами спорту та до 52% серед спринтерів. Також одна з проблем, заради яких ми почали працювати над розробкою даної платформи, це діти, народжені з клишоногістю. Щорічно таких дітей народжується від 1% до 3% по всьому світу, в середньому 0,8% роблять оперативне втручання на першому році життя, після чого їм до 5 років необхідно щодня робити спеціальні вправи для зміцнення литкових м’язів та розтягування Аххіла.
Багато пасивних методів лікування, таких як ін’єкції, нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП), ультразвук, ударна хвиля, лазер, іонтофорез, голковколювання, носіння ортопедичних устілок, носіння нічної шини, вібрація і кріотерапія мукополісахариди та вичікувальний підхід в управлінні АТ не показали суттєвих результатів щодо поліпшення стану. Однак є переконливі докази використання лікувальної фізкультури як основного варіанту лікування [1,2,3]. Сухожилля адаптуються до навантаження, оскільки механічне обурення між- та внутрішньопучкових клітин запускає молекулярну відповідь, що сигналізує про експресію важливих білків у позаклітинному матриксі, які відновлюють механічні властивості сухожилля [4,5]. Широко використовуються три основних режими вправ, кожен з яких пов’язаний з поліпшенням клінічних симптомів різною мірою, а саме: ексцентричний протокол Альфредсона, комбінований концентрично-ексцентричний протокол Зільбернагеля і протокол важкого повільного опору [6].
Наша AR платформа дозволяє використовувати всі 3 методи для відновлення Ахілла. Вона була розроблена з огляду на дані досліджень та рекомендації провідних ортопедів. Відмінно її використовувати як профілактику травм для підтримки еластичності м’язів та сухожиль.
У разі післяопераційного періоду проконсультуйтеся з лікарем про можливість використання платформи та режим її використання.
Окрім роботи з Ахіллом – ми рекомендуємо використовувати платформу для зменшення дискомфорту у спині та профілактиці офісного синдрому. Згідно з дослідженнями : The Efficacy of Healthy Stand on Back Pain in Office Syndrome, Pongsak Jaroenngarmsamer*, Boonsiri Keawtongpan, Phannee Rojanabenjakun, Jatuporn Ounprasertsuk, Tipvarin Benjanirat, Sapipen Krutchangthong, Sunatcha 2 хвилини на кожну вправу і вже за місяць значно зменшується біль у спині.

Матеріал
метал + дерево
Фарбування
порошкове
Колір
чорний, білий
Розмір
640х430х250мм
Виробник
ТЕХНО ТЕЙБЛ, Україна
Тут поки немає відгуків
Інтер'єри
Інтер'єри 11
Інтер'єри 2
Інтер'єри 3
Інтер'єри 4
Інтер'єри 5
Інтер'єри 6
Інтер'єри 7
Інтер'єри 8
Інтер'єри 9
Інтер'єри 10
Інтер'єри 11
Інтер'єри 2
НАЙКРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ 2
НАЙКРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ

Купуй більше - плати менше

-5%
Робоча станція WPN
Геймерське крісло Vida V7-X
Набір товарів
80000 uah
76000 uah